Promedicus Servis ProMedicus Domácí zdravotní péče
Váš poskytovatel domácí zdravotní péče

Jsme jeden z největších poskytovatelů domácí zdravotní péče v ČR se získaným certifikátem v systému řízení kvality poskytované péče ISO 9001 od společnosti CQS. Ze zkušenosti víme, že v jakémkoli věku může nepříznivý zdravotní stav znepříjemnit život a jak je taková situace obtížná. Proto zajišťujeme nadstandardně kvalitní odbornou zdravotní péči ve Vašem domácím prostředí, založenou na lidském přístupu a špičkových službách. Klademe zvláštní důraz na výběr, vzdělávání a kvalifikaci našich všeobecných sester. Díky tomu Vám můžeme zaručit profesionalitu a kvalitu našich služeb, které jsou navíc pro Vás dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to zcela BEZPLATNĚ, jelikož jsou 100 % hrazeny z veřejného zdravotního pojištění Vaší zdravotní pojišťovnou.

Naše služby poskytujeme

  • pacientům všech věkových kategorií
  • osobám s akutním i chronickým onemocněním
  • osobám se zdravotním postižením
  • pacientům s různým stupněm snížení soběstačnosti a bezmocnosti
  • pacientům v terminálním stádiu onemocnění
 

Jak naše domácí zdravotní péče funguje?

Naši domácí zdravotní péči zajišťuje odborný kvalifikovaný nelékařský zdravotnický personál a je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Domácí zdravotní péči indikuje praktický lékař nebo ošetřující lékař v době hospitalizace a je hrazena ze zdravotního pojištění. Naším cílem je zvýšení kvality života pacienta i jeho rodinných příslušníků a to tak, že pomáháme pacientům udržovat, zlepšovat a navracet zdraví, rozvíjet soběstačnost, zmírňovat utrpení nevyléčitelně nemocného člověka a zajišťovat klidné umírání, a to v klientově domácím prostředí.

Víme, jak je složité hledat solidní podporu a pomoc, proto naše sestry pečlivě vybíráme a klademe důraz na jejich vzdělání a praxi. Snažíme se, aby jejich vlastnosti, znalosti, zkušenosti i přístup k lidem zajistily Vaši spokojenost. Při práci s pacientem je pro nás vždy prioritou profesionalita a osobní individuální přístup, který navazujeme hned od prvního setkání.

Zdravotní stav pacienta pravidelně konzultujeme s ošetřujícím lékařem, a také nás velmi zajímá zpětná vazba od pacienta i rodinných příslušníků.

Proč domácí péči využívat?

Existuje pro to hned několik důvodů:

  • Ošetření probíhá ve Vašem domácím prostředí
  • Individuální přístup
  • Příznivý vliv na psychiku pacienta
  • Minimální riziko přenosu infekcí, kterým je pacient vystaven ve zdravotnickém zařízení
  • Menší finanční náročnost oproti pobytu ve zdravotnickém zařízení

Jak naši domácí zdravotní péči získat?

Naše domácí zdravotní péče je pro pacienty bezplatná - plně hrazená z veřejného zdravotního pojištění. Jediným kritériem je doporučení Vašeho ošetřujícího lékaře.

Naši partneři

nahoru